Domů

Přihlášení

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

DUO CACIB Brno 5.2.2011

V sobotu jsme absolvovali v Brně mezinárodní výstavu psů. Setkali jsme se tam se všemi Vifíkovými brášky a také se dvěma sestřičkami.

Samotné předvádění v kruhu pro nás mělo začít kolem poledne, ale bohužel jakýsi belgický rozhodčí tak neuvěřitelně zdržoval a tancoval při posuzování jak baletka, že nakonec byl začátek kolem jedné hodiny.

Posuzujícím byl pan Šimek. Vzhledem k tomu, že jsme ho na žádných jiných výstavách posuzovat neviděli, byla to pro nás velká neznámá. Na úvod pronesl velmi sympatickou řeč o chodských psech a o tom, co na psech preferuje a naopak kvuli jakým nedostatkům bude psům srážet hodnocení.

Řeč to byla hezká a většinu přítomných nadchla, ale bohužel pan posuzovatel na ní asi v okamžiku, kdy ji dořekl, zapomněl. Výsledky poté nastřílel podle momentálního rozpoložení.

Takže jsme skončili hned v prvním kole a odešli jako VD. A aby to neznělo jako zpověď zhrzelého pejskaře, tak se docela těšíme na klubovku v Jeseníku, až nám pejska posoudí někdo opravdu znalý :-)

Pro úplnost ještě výsledky sourozenců: Verdi V1 CAJC, Vorik V2, Vasco VD. Victorie V2, Venus V4. Venus a Verdi byli na výstavě i v neděli. ona získali hodnocení V3

 

autoři fotek: Popkovi, chs z Melechovské stráně (zajíček) a ariele.c z fora kpchp (hromadná)

Galerie Zonerama