Domů

Přihlášení

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Poslušnost

Protože to v nastávajícím zimním období nebude s agi tréninky zrovna růžové, rozhodla jsem se začít chodit opět na poslušnost. Oprášit prastaré základy z Rybníčku a na jaře třeba složit i nějakou tu zkoušku :)

Po delším přemítání kam jsem se na doporučení kamarádky rozhodla pro psí školu Soni Šabacké. Na úvod jsme si střihli soukromou hodinu. Vief byl jak jinak než velice šikovný. Na to, že třeba chůzi u nohy vůbec netrénujeme se opravdu snažil a šlapal skoro jak švýcarské hodinky. Nějaké chybky se samozřejmě vyskytly, často i z mé strany. Na konci hodiny jsme se dohodli na navštěvování kurzových hodin. A na základě našeho výkonu jsme byli zařazeni hned do nejpokročilejší skupinky! Chodí tam s námi již i ostřílení zkouškaři.

Abychom nic nezapomněli, kurzovou hodinu jsme si střihli hned další den :) Ze začátku byl Vief trochu rozptýlen blízkou přítomností jiných pejsků, poté se ovšem zklidnil a šlapal pěkně. Ovšem nebyl by to choďák, aby nevymyslel něco extra. A tak mi chvílemi u nohy místo sezení panáčkoval. Ale může se na něj člověk zlobit, když vypadá tak roztomile?

A abych nezapomněla, do hodin s námi chodí další choďanda, Gina Dolský mlýn

Galerie Zonerama